Spolupráca s architektmi

Sme profesionáli na finálne úpravy stien už {{YEARS}} rokov.

Vážení páni Architekti, dizajnéri, kreatívni pracovníci.

Naším spoločným cieľom je výsledná spokojnosť náročného klienta. Preto máme ambíciu sprevádzať Vás celým procesom tvorby stien exteriéru i interiéru; od odborného poradenstva pri výbere vhodného materiálu počas tvorby projektu, cez promptné vyhotovenie a zaslanie vzoriek, spracovanie cenovej ponuky, projektový manažment až po konečnú realizáciu našimi majstrami, ktorí sú špičkou vo svojom odbore. V tejto sekcii nájdete dôležité kontakty na našich odborníkov, služby, ktoré Vám vieme poskytnúť pri jednotlivých produktoch, ako aj pre Vás užitočné odkazy na stránky databáz výrobcov s CAD/BIM textúrami, či kompletnými katalógmi materiálov na finálne úpravy stien.

Hľadáme partnerov pre nové výzvy.

Máme rozsiahle znalosti ohľadom rôznych špeciálnych materiálov a riešení na prípravu a finálnu úpravu stien v interiéroch i exteriéroch, ako aj čalúnenia a bytových textílií. Radi experimentujeme a hľadáme nové výzvy, techniky a materiály.

Našou ambíciou je pomôcť Vám zorientovať sa a vybrať pre klienta to najlepšie a zároveň výnimočné riešenie bez zbytočných prekvapení s profesionálnym prevedením a zárukou.

Mgr. Ladislav Karkusz

Mgr. Ladislav Karkusz

majiteľ

Technická podpora poradenstvo pri výbere materiálu

+421905906302 lkarkusz@karki.sk
Ján Baránek

Ján Baránek

projektový manažér

Technická príprava , odborný dohľad , poradenstvo pri výbere materiálu

+421 918808298 jbaranek@karki.sk
Kristína Volochová

Kristína Volochová

vedúca showroom Bratislava

Poradenstvo pri výbere materiálov

+421818808278 studio@karki.sk
Martin Brúder

Martin Brúder

obchodný zástupca

Servis pre architektov

+421905841955 mbruder@karki.sk